Çık işin içinden

Çık işin içinden
Salı 05.02.2013

Bursaspor maçında 'Burak Yılmaz'ı oynatmadığı için' suçlanan tecrübeli hocayı daha zor günler bekliyor. İmparator'un nasıl bir sistem bulacağı merak konusu

G.Saray'da puan kayıpları ve kötü futbola çözüm arayan teknik direktör Fatih Terim'i şimdi de 'forvet bolluğu' sıkıntısı sardı. Ara transferde stoper ve sol beke takviye yapılmasını istemesine rağmen yönetim iki 'çilek' (Sneijder ve Drogba) birden alınca işler karıştı. Drogba'nın da bu hafta takıma katılmasıyla forvet sayısı Elmander, Burak, Umut ile 4'e yükselecek.

KAYBETTİMİ İŞİ ZOR!
Daha Sneijder'i nerede oynatacağına karar veremeyen İmparator'un, Drogba'nın da gelmesiyle işi iyice zorlaşacak. Bursa'da forvette Elmander ile Umut'a görev veren tecrübeli hoca, maçtan sonra, 'Gol Kralı Burak kulübede oturur mu?' diye eleştirilmişti. Drogba'nın gelişiyle bu tartışma artık her hafta yaşanacak!

BURAK 11'E DÖNÜYOR
Terim'in 4-4-2 sistemiyle devam mı edeceği, yoksa tek forvet arkasında Sneijder'in yer alacağı yeni bir sisteme mi geçeceği de merak konusu. Bu arada deneyimli hocanın, iki haftadır oynatmadığı Burak'ı MP Antalya maçında tekrar ilk 11'e alacağı öğrenildi.

FUTBOL OKULLARI YÖNETİCİLERİNE BRİFİNG
Fatih Terim bugün Florya Metin Oktay Tesisleri'nde Türkiye geneli ve yurtdışındaki futbol okulları yöneticilerinin katılımıyla "Fatih Terim Genç Aslanlarını Arıyor" projesi kapsamında brifing verecek.

UMUT'A 12 GOL YETMEYEBiLiR
Didier Drogba'nın takıma katılmasıyla, 12 golle hem Galatasaray'ın hem de Süper Lig'in en skorer oyuncusu durumunda olan Umut Bulut'un forması da tehlikeye girecek.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN