Sneijder'i engellemeye çalıştı

Sneijder'i engellemeye çalıştı
Çarşamba 06.02.2013

"F.Bahçeli yetkililer, Hooijdonk'la birlikte İtalya'ya gidip İnter'in başkanı Moratti ile görüşmek ve Sneijder transferini bozmak istedi"

Galatasaray ile Fenerbahçe arasında ipler geriliyor... Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, Fenerbahçeli yetkililerin eski futbolcuları Pierre van Hooijdonk'la birlikte İtalya'ya gidip İnter Kulüp Başkanı Moratti ile görüşmek ve Wesley Sneijder transferini bozmak istediklerini söyledi. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın söylediği "Bizim transferler manipülasyon yapılmadı. Hepsinin vergisi son kuruşuna kadar verildi" sözlerine sert bir şekilde cevap veren İrfan Aktar, "Bunlar hiç hoş şeyler değil. SPK, Galatasaray'ın sermaye artırımı için uygun olduğunu görmüş ve kararını buna göre vermiştir. Rakipler bundan rahatsız olmamalı. Centilmenlik tek taraflı olduğunda bir anlam ifade etmiyor. Centilmenlik karşılıklı olmalıdır" ifadelerini kullandı.
Randevu bile vermedi İrfan
Aktar, Fenerbahçeli yetkililerin Wesley Sneijder transferini bozmak istediğini belirterek, "Fenerbahçe kulübünün yetkilileri eski futbolcuları Hooijdonk'la birlikte uçağa binip İtalya'ya giderek burada Moratti ile görüşmek istediler. Araştırabilirsiniz bunu. Moratti çok düzgün bir adam. Fenerbahçeli yöneticileri reddederek Galatasaray'la mutabakata vardığını belirtmiş" dedi.

SANTOS CİMBOM'U REDDETMİŞ
İngiliz basını, G.Saray'ın devre arasında Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Andre Santos'u kadrosuna katmak için görüşmeler yaptığını, ancak sambacının Türkiye'ye gitmeyi kabul etmediğini öne sürdü. İngiliz gazeteleri, sol bek arayan sarı-kırmızılı kulübün Arsenal forması giyen Santos ile sezon sonunda yeniden görüşmeyi plandığını da okuyucularına duyurdu. Fenerbahçe'den Arsenal'e transfer olan Brezilyalı futbolcu, kendisinden beklenin performansı sergileyemeyince yedeğe çekilmişti.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN