Beni ikna ettiğiniz için teşekkürler

Beni ikna ettiğiniz için teşekkürler
Pazar 10.02.2013

"Henüz 3 saattir İstanbul'dayım ama yaşadığım her şey beni çok etkiledi. Gördüklerim, anlattıklarınızdan kat ve kat fazla"

Galatasaraylı Didier Drogba mutluluktan adeta sarhoş oldu... Sarı-kırmızılı ekibin "çileği", daha İstanbul'a inmeden özel uçağın penceresinden kuşbakışı gördüğü İstanbul manzarasıyla büyülendi. Kendisini karşılayan yüzlerce taraftarın sevgi gösterisiyle büyük bir mutluluk yaşayan ve Florya'da Terim'in yakın ilgi göstermesinin ardından hemen telefona sarılıp başkan Ünal Aysal'ı arayan Drogba'nın ilk sözleri, "Beni iyi ki de ikna etmişsiniz, size çok teşekkür ediyorum" oldu. Yıldız futbolcu sözlerini şöyle sürdürdü: "İstanbul'a geleli henüz 3 saat oldu ama yaşadığım süreç beni gerçekten çok etkiledi. Yaşayacaklarımı anlatmıştınız ama bu kadarını gerçekten beklemiyordum. Uçaktan indiğim anda gördüğüm tablo bile ne kadar doğru bir karar verdiğimi gösterdi bana." Drogba'ya "Hoş geldin" diyen başkan Ünal Aysal'ın "İstanbul'u beğendin mi?" sorusuna ise Fildişili oyuncunun cevabı "Daha çok kısa bir süre yaşadım ama bu bile beğenmeme yetti"

SHANGAi'DEN 'CAS' RESTi!
Drogba'yı G.Saray'a kaptıran Shangai kulübü, zararını kurtarmak için CAS'taki davayı koz olarak kullanmaya çalışıyor. Zarardan dönmenin yollarını arayan Çin takımının yönetimi, Drogba için CAS'ta açtıkları davayı geri çekmek için G.Saray'dan para istedi. Çinliler, bonservis için sarı-kırmızılı kulüpten 20 milyon euro talep etti. G.Saray yönetimi bu talep karşısında sadece gülümsemekle yetindi.

İDMANLARA BAŞLADI
Didier Drogba, Türk Telekom Arena'yı görmek için daha fazla bekleyemedi. Dün stada giden yıldız futbolcu, GS Store'u gezdi. Ayrıca dün ilk antrenmanına çıkan Fildişili yıldız, idman öncesinde yönetici Ali Dürüst, Abdurrahim Albayrak, teknik heyet ve takım arkadaşlarıyla tanıştı.

ESAS ŞÖLEN BUGÜN
G.Saray taraftarı ile cuma günü ilk buluşmasını gerçekleştiren Didier Drogba bugün ise sarı-kırmızılı tribünlerle tanışacak. Fildişi Sahilli yıldızı dört gözle bekleyen ve Antalyaspor maçının biletlerini adeta kapışan taraftarlar, başarılı oyuncu için özel pankartlar ve besteler hazırladı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN