Web Sürümüne Geç

Fatih Terim: Bu kadar kolay bir maç beklemiyordum"

Fatih Terim: Bu kadar kolay bir maç beklemiyordum"
Pazar 10.02.2013

Fatih Terim, 2-0 kazandıkları MP Antalyaspor maçı sonrasında değerlendirmelerde bulundu. Tecrübeli hoca pozisyon dahi vermeden haklı bir galibiyet elde ettiklerini dile getirdi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, sahalarında konuk ettikleri MP Antalyaspor karşısında sahanın mutlak hakimi olduklarını ifade etti ve galibiyeti sonuna kadar hak ettiklerini söyledi.

Mücadelenin ardından Lig TV mikrofonlarına MP Antalyaspor maçını değerlendiren Terim: "Üç puan önemliydi. Bu kadar tek taraflı bir maç beklemiyordum. Muslera için kolay bir maç oldu. Lig ikincisine karşı hiç pozisyon vermedik." dedi.

Tempo değişse de oyun kontrolünün kendilerinde kaldığını vurgulayan Terim, " Antalya karşısında daha fazla gol pozisyonu üretebilirdik. İki rakibimiz de kazanmıştı bu sebeple mutlak galip gelmemiz gereken bir karşılaşmaydı. Üzerimizdeki baskı bizi olumsuz etkilemedi." dedi.

"SEYİRCİYE TEŞEKKÜR EDİYORUM"
Seyirciye çok teşekkür etmeyi ihmal etmeyen Terim: " Hem tribünü doldurdular hem de 90 dakika müthiş destek verdiler. Çok keyifli bir maç oldu." şeklinde konuştu.

"SNEIJDER DAHA İYİ OLACAK"
Sneijder hakkında da yorumda bulunan Terim: "Sneijder uzun süre sonra bu kadar süre aldı. İlk 11'de ne kadar devam edebileceğini görmek istedik. Her maç daha iyi olacaktır. Sabri de profesyonelliğin örneğini gösterdi. Sahanın en iyisiydi. Galatasaray kaptanına yakışır bir mücadele ortaya koydu. Herkese örnek olmalı." dedi.

"BURAK MESAJI ALMIŞ"
Son olarak Burak Yılmaz'la ilgili dedikodulara değinen tecrübeli hoca, "Burak adına memnunum. Bizde 26 aslan var. Sahada 11 aslan vardı. Burak da onlardan biri. Burak için spekülasyon üretenler cevaplarını almıştır. Burak'a daha çok mücadele etmesi gerektiğini söylüyordum. Bugün onu çok iyi başardı. Yedek kalınca mesajı almış. Aferin ona. Sevdiğim ve inandığım bir oyuncu. Çok memnumun performansından." sözlerini kullandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN