Web Sürümüne Geç

Bir komedidir gidiyor

Bir komedidir gidiyor
Pazartesi 11.02.2013

Burak'ın attığı goller için "Mesajı almış" yorumunu yapan Terim, Melo'nun cezasını indermeyen Tahkim'e yüklendi: Bir komedidir gidiyor

G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim, Antalyaspor karşısında rahat bir galibiyet aldıklarını belirtti ve bunu şöyle açıkladı: Muslera yere bile yatmadı. Bütün oyuncularını ve taraftarı kutlayan Terim, 2 gol atan Burak için "Bizde 26 tane aslan var demiştim. Bugün de Aslan Burak oldu. Kendisine bir mesaj vermiştim. Demek ki o da mesajı almış. Hem iyi hem istediğimiz gibi oynadı" ifadesini kullandı.

HER ŞEYİ GÖRÜYORUZ

Uzun zaman sonra oynayan Sneijder'in performansını değerlendirmenin doğru olmayacağını belirten İmparator,Tahkim Kurulu'nun Melo'nun cezasını indermemesini ise "Yapılmış suç varsa cezası olsun. Gerekçesi çok hoş ben hâlâ çözemedim. Bir komedidir aldı başını gidiyor. Yok böyle bir şey, ama 'suçsuzluğunu ispat et' diyorlar. Olayları izleyince her şeyi görüyoruz" yorumunda bulundu.

SCHALKE İÇİN GÜZEL RAPOR
G.Saray'ın, Devler Ligi'ndeki rakibi Schalke'yi, Bayern karşısında izleyen teknik direktör Fatih Terim'in umutlu bir izlenim edindiği öğrenildi. Rakibin kolay gol yemesi, çabuk teslim olması, atak gücünün sınırlı olması tecrübeli hocayı mutlu etti. Ayrıca teknik direktör Jens Keller ile oyuncuları arasındaki kopukluk yaklaşan kritik maç öncesi G.Saray'ı sevindirdi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN