Yer sarıya gök kırmızıya boyandı

Yer sarıya gök kırmızıya boyandı
Pazartesi 11.02.2013

Binlerce taraftar meşaleler yaktı, şarkılar söyledi, yeni transferleribağrına bastı ve görsel şovlarla hayran bıraktı

G.Saray taraftarı, Antalyaspor maçında tek kelimeyle şov yaptı. Maçtan saatler önce dolan tribünlerde büyük heyecan ve coşku vardı. Yanan meşaleler, şarkılar ve görsel şovlar nefesleri kesti. Bu durumdan en çok yeni transferler ve aileleri etkilendi. Taraftarı selamlayan Drogba'ya ise büyük ilgi vardı. Maç öncesi tüm oyuncular tek tek tribünlere çağrıldı ve yumruk şov gerçekleştirildi. Seromonide sahaya çıkan Fatih Terimde gördüğü ilgi nedeniyle tüm tribünleri dolaştı. Maçı 1000 kadar Antalya taraftarı da takip etti.

DİYARBAKIRSPOR'A DESTEK
G.Saray taraftar grubu Ultraslan, Spor Toto 3. Lig'de kümede kalma savaşı veren Diyarbakırspor'a destek verdi. Dünkü maçta tribünlere "Dayan Diyarbakır Spor Kardeşliktir" pankartı asıldı. Taraftarlar, Diyarbakırspor'un kurtulmasını istediler.

YEN AİLESİ DE GELDİ
G.Saray'ın kurucusu ve eski başkanlarından Ali Sami Yen ailesi, Antalyaspor karşılaşmasını başkan Ünal Aysal'ın özel davetlisi olarak izlediler. Ali Sami Yen'in tüm yakınları, Aysal'ın özel locasından maç heyecanını yaşarken, 90 dakika bitiminde başkana teşekkür ettiler.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN