Yıldız Avcısı

Yıldız Avcısı
Cumartesi 16.02.2013

Globoesporte'ye konuşan başkan Aysal, "Büyük hedeflere ancak büyük oyuncularla varabiliriz. Herkes başka transferlere hazırlıklı olsun" dedi

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın durmaya niyeti yok. Mail yoluyla Brezilya'nın spor sitelerinden Globoesporte'nin sorularını yanıtlayan Aysal, Drogba ve Sneijder transferlerinin kulübün bütçesini zorlamadığını belirterek, "G.Saray, Türkiye içerisinde 20 milyon taraftarı olan büyük bir değer. Yarattığımız gelirler sayesinde transferlerde zorlanmadık. Ayrıca transfere çok para harcamıyoruz. Drogba ve Sneijder'in transferleri bizlere katkı sağlayacaktır" diye konuştu.

BÜYÜK BİR PAZARLAMA ZAFERİ
Büyük hedeflere büyük oyuncularla varılacağını belirten Ünal Aysal, "Şimdi transfer sezonu kapanmış olsa da, gelecek sezon için planlarımız var. Herkes daha başka transferlere hazırlıklı olsun" diyerek müjde vermeyi de ihmal etmedi. G.Saray'ın transferlerini pazarlama zaferi olarak değerlendiren ve Türklerin futbola olan tutkusunun dünya çapında olduğunu yazan Brezilya sitesi haberinde ayrıca, Fenerbahçe'nin eski antrenörü Zico ve Beşiktaş'ın Portekizli golcüsü Hugo Almeida'nın açıklamalarına da yer verdi.

'RİVA' İDDİASI ORTALIĞI KARIŞTIRDI
Galatasaray yönetimi, bedelli sermaye artırımı için 130 milyon TL arıyor. Bankalarla temaslarda bulunan yönetimin ilk etapta Riva'yı bankalara rehin göstermeyi düşündüğü bildirildi. Fakat pek çok kongre üyesinin böyle bir durum olması durumunda yönetim aleyhine mahkemeye başvurmayı ve kredi alımına engel olmayı düşündükleri ifade edildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN