Drogba aşkı!

Drogba aşkı!
Çarşamba 20.02.2013

Galatasaray'ın FC Schalke 04 ile oynayacağı maça Avrupa'nın çeşitli ülkelerinden gelen gurbetçiler özellikle sarı-kırmızılı takımın yeni transferi Drogba'yı görmek için geldiklerinin söyledi.

Türk Telekom Arena Stadı'nda oynanacak Galatasaray- FC Schalke 04 maçı için gelen gurbetçiler Galatasaray'ın yıldız oyuncularını görmek için İstanbul'a geldi. Almanya'dan geldiğini söyleyen bir gurbetçi "Hem Galatasaray hem de Schalkeli'yiz. Almanya'da Schalke'yi destekliyoruz ama bu gün Galatasaray'dan yanayız takımını destekliyoruz dedi.


Almanya'dan geldiğini söyleyen başka bir gurbetçi ise "Dünya yıldızlarını artık Türkiye'de izlemek istiyoruz. Bunu da Galatasaray sayesinde görüyoruz. Bu akşam Schalke'ye iki gol atarak mutlu ayrılacağız diye konuştu.

Avusturya'dan maç için geldiğini söyleyen bir gurbetçi vatandaş, "sabah 05.00'da geri gideceğim uçağım var inşallah kazanırız sabaha kadar eğleniriz. 1 gol Burak 2 golü de Drogba ve 3-0 kazanırız şeklinde konuştu.

Takımlarını destekleyen taraftarlar hem takımının yıldızlarını görmek hem de takımlarına destek olmak için galibiyet için Türk Telekom Arena Stadı'na gittiler.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN