Web Sürümüne Geç

Fatih Terim: Turu kovalayacağız

Fatih Terim: Turu kovalayacağız
Perşembe 20.02.2013

UEFA Şampiyonlar Ligi ikinci tur ilk maçında Schalke 04'le 1-1 berabere kalan Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, rövanş maçında son saniyeye kadar tur için mücadele edeceklerini söyledi.

Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında karşılaşmayı değerlendiren Terim, özellikle yenilen golde yapılan hatanın, bu seviyedeki maçlarda yapılmaması gerektiğini belirtti.

Müsabakaya Burak Yılmaz'ın güzel golüyle başladıklarını hatırlatan Terim, şöyle konuştu: ''Maçın başında 1-0 öne geçtik. Hem de güzel bir golle öne geçtik. Becerili bir gol attı Burak. Ardından ikinciyi daha net yapabilirdik. Oyun orada daha değişik bir hal alabilirdi. Ancak ilk yarının son saniyelerinde, bu seviyede yapılmayacak bir hata yaptık. İkinci yarıda onlar da öne geçebilirdi, biz de öne geçebilirdik. Şimdi son 90 dakikayı oynamak için oraya gideceğiz. Rövanşta Schalke 04 bizden daha avantajlı ama son saniyeye kadar turu kovalayacağız.''

Değerlendirmesinin ardından soru sorulmasını bekleyen Terim, kısa bir süre sessizlik olması üzerine, teşekkür ederek toplantıdan ayrıldı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN