Büyülediler

Büyülediler
Perşembe 21.02.2013

Sarı-kırmızılılar, büyük maçlar öncesi geleneksel hale getirdiği koreografi şovuna dün yine devam etti. Daum, Koeman, Kahn, Hagi ve Hakan Şükür de tribündeydi

Galatasaraylı taraftarlar, Schalke karşılaşmasında yaptıkları görsel şovla, muhteşem bir geceye daha imza attılar. Sarı-kırmızılılar, büyük maçlar öncesinde geleneksel hale getirdikleri kareografi şovuna dün de devam ettiler. Kantonlarla yapılan Türk Bayrağı ve Avrupa kupaları ile "Hedefe Koşuyor Türkiye'nin Gururu, Avrupa'yı Sardı G.Saray Korkusu" pankartı dikkat çekti.

PiERLUiGi COLLiNA DA GELDi

Sarı-kırmızılıların dün geceki Schalke maçında adeta ünlü akını yaşandı. Tribünlerde maçı izleyenler arasında Christoph Daum, Roland Koeman, Oliver Kahn, Gheroghe Hagi ve Hakan Şükür de vardı. Bu arada dünyaca ünlü hakem Collina'nın da Arena tribünlerinde olması gözden kaçmadı. Hakan Şükür'ün stada Haluk Ulusoy ile birikte gelmesi dikkat çekti.

CNN'DEN CiMBOM BELGESELi

Dünyaca ünlü yayın kuruluşu CNN, G.Saray'ı anlatan kısa bir belgesel yayınladı. Belgeselde Wesley Sneijder ve Didier Drogba transferleriyle G.Saray'ın büyük bir ivma kazandığı ifade edilirken, taraftar görüşlerine de yer verildi. G.Saraylı yönetici Sedat Doğan'ın da görüşlerine yer verilen belgeselde, TT Arena atmosferinin tek kelimeyle 'büyüleyici' olduğunun altı çizildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN