Web Sürümüne Geç

  Efsaneler her daim konuşulur

  Efsaneler her daim konuşulur
  Salı 27.02.2013

  Ordu maçındaki dönüş, dünyayı salladı. Aslan'ın TT Arena'da destan yazdığına dikkat çekildi. Snejider, Burak ve Drogba da 'kahraman' ilan edildi.

  Dillere destan taraftarının muhteşem desteği ile TT Arena'da futbolda ender görülen bir zafere imza atan Cimbom, dünyanın pek çok ülkesinde gündeme oturdu... İlk yarıyı 2-0 geride bitirmesine karşın mücadeleden 4-2'lik galibiyetle ayrılmayı başaran Aslan'ın son destanı; Brezilya'dan İtalya'ya, Hollanda'dan Almanya'ya birçok ülkede medyanın ilgisini çekti. Yeni transferler Drogba ve Sneijder ile Burak'ın alınan 3 puanda başrol oynadığına dikkat çekilirken, teknik direktör Fatih Terim'in tribüne gitmesinin ardından yaşanan 'şahlanış', nedeniyle Cimbom için övgü dolu ifadeler kullanıldı...

  HOLLANDA MEDYASINDA GÜNDEM SNEİJDER
  Hollanda'da üzerinde en çok durulan isim G.Saray formasıyla ilk golünü atan Sneijder oldu. Voetbal International, "Sneijder, zafere giden yolda kapıyı araladı", AD ise Sneijder'in golü galanın geri dönüşünü sağladı" yorumunu yaptı. "G.Saray rezalet bir gol ve penaltı ile soyunma odasına 2-0 geride gitti" ifadesini kullanan Kicker (Almanya), "Sneijder-Burak-Drogba ittifakı utanca izin vermedi" dedi. Globo (Brezilya) "Terim'in tribüne gitmesinin ardından harika bir dönüş yaşandı", Corriere dello Sport (İtalya) ise "Muslera'nın tarihi hatası felaket yerine tarihi zaferle bitti" yorumunu yaptı.
  Etiketler Galatasaray
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN