Topluca disipline

Topluca disipline
Çarşamba 27.02.2013

Galatasaray teknik heyeti, tedbirli olarak PFDK’ya sevk edildi. Teknik direktör Fatih Terim, yardımcıları Hasan Şaş ve Ümit Davala ile idari menajer Şükrü Hanedar hakkında karar yarın çıkacak. Eskişehirspor maçında Taffarel takımın başında olacak.

Galatasaray, 2-0 geriye düştüğü Orduspor maçında muhteşem bir geri dönüşe imza atarak tarihi bir galibiyet almıştı. Ancak birçok ilginç olayın yaşandığı, teknik direktör Fatih Terim ve yardımcılarının tribüne gönderildiği karşılaşmanın faturası yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Galatasaray teknik kadrosu toplu halde Disiplin Kurulu'na sevk edildi. Orduspor maçında tribüne gönderilen teknik direktör Fatih Terim, yardımcıları Hasan Şaş ve Ümit Davala ile idari menajer Şükrü Hanedar hakem Serkan Çınar'ın raporuyla tedbirli olarak PFDK'ya gönderildi. 4 kişilik ekip 48 saat için savunma verecek. Disiplin Kurulu yarın yapacağı toplantıda kararını verecek. Bu durumda büyük bir sürpriz olmazsa Galatasaray, Eskişehir maçına kaleci antrenörü Taffarel ile çıkacak.

KİM NEDEN VERİLDİ?
Galatasaray kulübü, futbol takımının teknik heyetinin toplu halde Disiplin Kurulu'na sevk edilmesinin şokunu yaşıyor. Peki neden Disiplin Kurulu'na sevk edildiler:

Fatih Terim
: Orduspor karşılaşmasının ilk yarısında son derece sinirli olan ve birçok karara itiraz eden kurt hoca devre arasında hakemle tartışıp, alkışladığı ve 'İkinci yarıda daha kötü yönet' deyip üstüne 'Sana bu keyfi yaşatmayacağım' dediği için Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na verildi.

Hasan Şaş
: Teknik direktör Fatih Terim'den sonra takımı yönlendirmeye başlayan Şaş, elindeki dosyaları hakemlere tepki olarak yere attığı için...

Ümit Davala
:Terim kulübe arasında tedbiri başlamışken hocadan taktik almaya devam ettiği için..

Şükrü Hanedar:
Terim kulübe arkasında tedbiri başlamışken hocadan sahayla ilgili taktik aldığı için sevk edildi...
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN