Önümüze geleni ezeriz

Önümüze geleni ezeriz
Perşembe 28.02.2013

Burak ve Selçuk'tan iddialı sözler: "Takım çok iyi. Hedefimiz yolunda her şeyi ezip geçerek, mutlu sona ulaşmak istiyoruz."

Galatasaray'ın başarılı futbolcuları Burak Yılmaz ve Selçuk İnan, dünkü idman öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Orduspor maçında tribüne gönderilen Fatih Terim'e destek mesajları veren Selçuk ve Burak, lig yarışıyla ilgili de iddialı açıklamalarda bulundu. Burak, takım içinde çok iyi bir uyum yakaladıklarını belirterek, "İyi çalışıyoruz. Hedefimiz yolunda inşallah her şeyi ezip geçerek, mutlu sona ulaşmak istiyoruz" diye konuştu. Selçuk İnan da ligde yakaladıkları 6 puanlık fark sonucunda şimdiden şampiyon olarak gösterilmelerinin kendilerini rahatsız etmediğini dile getirerek, "Geçen sene 9 puan öndeydik, yine de son maçta şampiyon olduk. Hiçbir şey belli değil. Bunun bilincindeyiz" dedi. Selçuk, bir gazetecinin ligin son haftalarında oynanacak derbiyi işaret edip, "Fenerbahçeliler puan farkını 3 olarak görüyor. Ne düşünüyorsun" sorusuna ise, "Futbolda öyle bir şey yok. Oynamadan kazanılmıyor" diye yanıt verdi.

ONLARLA OYNAMAK GURUR VERİCİ
Burak Yılmaz, Drogba ve Sneijder'in takıma büyük katkıları olduğunu vurgulayarak, "Tabii ki ikisiyle de oynamak gurur verici. Ama çok yetenekli Türk ve genç oyuncularımız da var. Hepimiz bir bütünüz, hepimiz bir aileyiz. Teker teker ayırmamak lazım" diye konuştu.

KARİYERİMDE BİR İLKTİ
Orduspor maçında kaleci Muslera'nın degajında topuğuna çarpan topun kendi ağlarına gitmesiyle ilgili de değerlendirmede bulunan Selçuk İnan, "Kariyerimde ilkti. Nasıl olduğunu anlamadım, o topun öyle gitmesi inanılmazdı. Ama güzel gol oldu" dedi.

İYİ BİR SERİ YAKALADIK
Selçuk İnan, ligde iyi bir galibiyet serisi yakaladıklarını söyledi. Yıldız futbolcu, "Bu bizim hedeflediğimiz bir seriydi. Çok mutluyuz ama bunu devam ettirmek istiyoruz. Çünkü artık telafisi olmayan maçlar oynuyoruz. Ligin sonuna yaklaşıyoruz. Takımın ve kendi performansımdan memnunum. Böyle devam edip sezon sonunda mutlu sona ulaşacağız" ifadesini kullandı.

TERİM'E DESTEK
Fatih Terim'e destek veren Selçuk, "Hocamız bırakın hakeme hakaret etmeyi, kendi futbolcusuna bile bir şeyler söylerken kelimelerini seçiyor" dedi. Burak ise, "Hocamıza yapılan haksızlık motive etti. Maçı o sayede çevirdik" diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN