Sürpriz zirve

Sürpriz zirve
Perşembe 28.02.2013

TFF Başkanı Demirönen ile G.Saray Başkanı Aysal bir araya geldi. Olaylı Ordu maçı sonrası bu zirve dedikoduları beraberinde getirirken, ikili "Daha önce planlamıştık. Kimse bundan bir şey çıkarmasın" dedi.

TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile G.Saray Başkanı Ünal Aysal, dün sürpriz bir şekilde baş başa yemek yedi... Olaylı Ordu maçı sonrası böyle bir yemeğin gerçekleşmesi herkesi şaşırtırken, Demirören ve Ünal Aysal, FOTOMAÇ'a "Haftalar öncesinde kararlaştırılan bir yemekti. Kimse bundan bir şey çıkarmaya kalkmasın" dedi. İkili dün saat 13.00 sularında bir araya geldi... Saat 15.00'e kadar yemek yiyen, spor, futbol ve iş konularında sohbet eden ikili daha sonra mekandan ayrıldı... Bugün yapılacak PFDK toplantısı öncesi dedikodular ayyuka çıkarken, yemeğin iki kahramanı Demirören ve Ünal Aysal ile konuştuk. Demirören, gülerek "Dedikodulara inanmayın... Futbol dünyasının 2 ismi birlikte yemek yiyemez mi?" dedi...

TERİM GÜNDEME GELMEDİ

Başkan, "Gerçekten haftalar öncesinde kararlaştırdığımız bir yemekti. Orduspor maçını hiç konuşmadık bile. Kimse bu yemekten bir şey çıkarmasın" diye de ekledi. Daha sonra telefonla G.Saray Başkanı Ünal Aysal'ı aradık. "Başkanım Yıldırım Bey'le bugün öğlen saatlerinde bir yemek yemişsiniz. Yemeğin içeriği neydi?" diye sorduk. Ünal Başkan da "Daha önce buluşacaktık ama ertelemiştik" yanıtını verdi. "Fatih Terim'in PFDK'ya sevkedilmesini hiç konuşmadınız mı?" dedik, "Hiç gündeme gelmedi" cevabını aldık.

TUNÇ ÖZGEN
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN