Carlinhos'ta sürpriz gelişme

Carlinhos'ta sürpriz gelişme
Pazartesi 01.07.2013

Ekonomik kriz içindeki Fluminense, yıldızlarını elden çıkaracak. Brezilya ekibinin CEO'su Caetano, teknik direktör Terim'in çok istediği Carlinhos için sarı-kırmızılı kulüpten yeni bir teklif beklediklerini açıkladı

Bir süredir G.Saray'ın listesinde önemli bir yer tutan ancak transferde yol alınamaması nedeniyle askıya alınan Carlinhos ile ilgili bu defa gelen haberler olumlu... Brezilya basınına Fluminense'de kalmak istediğini yineleyen başarılı sol bek, son açıklamasında "İyi bir teklif gelirse düşünürüm" diyerek herkesi şaşırtmıştı. Carlinhos'tan sonra kulübün CEO'su Rodrigo Caetano da G.Saray'a mesaj gönderdi. Konuşmasına öncelikle Fluminense'nin finansal yapısıyla ilgili olarak başlayan Caetano, kulübün iyi durumda olmadığını, vadesi gelen borçların ödenemediğini ve taraftarların büyük beklentilere girmemeleri gerektiğini söyledi.

İLK TEKLİF İLGİMİZİ ÇEKMEDİ
Ardından Carlinhos dahil birkaç oyuncuya gelen transfer tekliflerini değerlendiren Fluminense CEO'su, "Oyunculara gelen teklifler takımı olumsuz yönde etkilemiyor. Tam aksine eğer oyuncularınıza teklifler geliyorsa bu sizin kaliteli bir takım olduğunu gösterir" ifadelerini kullandı. Caetano, gazetecilerin "Carlinhos konusunda bir gelişme var mı?" sorusuna ise "Özellikle Fatih Terim'in Carlinhos'u çok istediğini biliyoruz. Teklif yaptılar ama fazla ilgimizi çekmedi. Yeni bir öneri bekliyoruz. Benim arzum Carlinhos'un kalması ama çok iyi bir teklif gelirse değerlendirmek en mantıklısı olacak" cevabını vererek oldukça olumlu bir açıklamada bulunmuş oldu.

FARK 1.5 MİLYON EURO
Taffarel aracılığıyla görüşmeleri sürdüren Galatasaray, Fluminense'nin 6 milyon euro ısrarına karşı teklifini 4.5 milyon euro'ya kadar yükselterek yıldız oyuncu için ciddiyetini ortaya koymuş oldu.

DİĞER
Etiketler Galatasaray, Carlinhos
Yükleniyor
SON DAKİKA