G.Saray'da hedef Xabi Alonso

G.Saray'da hedef Xabi Alonso
Pazartesi 01.07.2013

Melo konusunda Juventus ile bir türlü anlaşamayan Cimbom, rotayı İspanya'ya çevirdi ve Real Madrid'in çelik kalkanı Xabi Alonso için nabız yoklamaya başladı

Melo'nun bonservisini almak için haftalardır Juventus ile pazarlık halinde olan ancak İtalyan kulübünün katı tutumu yüzünden bir türlü sonuca ulaşamayan Galatasaray, taraftara heyecan verecek yeni bir alternatif belirledi: Xabi Alonso... Real Madrid'in orta sahadaki yıldızını gündeme getiren kişi ise sportif koordinatör Bülent Tulun oldu. Tulun'un önerisine hem teknik direktör Fatih Terim hem de başkan Ünal Aysal sıcak bakınca harekete geçmeye karar verildi.

İSPANYA SEFERİNE ÇIKILACAK
Xabi Alonso için düzenlenecek transfer harekatının sorumluluğunu üstlenen Bülent Tulun, 32 yaşındaki oyuncunun menajerlik bürosuyla hemen temasa geçti. Cumartesi günü telefonla gerçekleştiği öğrenilen görüşmenin ardından Tulun'un bu hafta Alonso için İspanya seferine çıkacağı belirtildi. Real Madrid'de rakip atakları adeta bir kalkan gibi orta sahada engelleyen Alonso, geçtiğimiz günlerde "Real Madrid'deki kaderimin ne olacağını ben de bilmiyorum" demişti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN