Son söz Terim'in

Son söz Terim'in
Çarşamba 10.07.2013

Ünal Aysal, Melo ve Wellington için müjdeyi verdi. Galatasaray Başkanı, her iki oyuncu ile pürüzleri giderecek durumda olduklarını belirterek, "Teknik kadromuz kararı verecek, biz de alacağız. TFF ve Fenerbahçe için gerekenler de yapılacak" dedi

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Melo ve Wellington konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Aysal, "Galatasaray'ın ön libero mevkii, iskeletimizdeki en büyük eksikliğin yaşandığı yerdir. Önceliğimiz bu mevkidir. Her iki oyuncuyla bir yere kadar gelinmiştir. Teknik heyetimiz seçimlerini yapacak. Şu anda top hocamızda. Karar verildiği takdirde bu transfer bitecek. Tahmin ediyorum, bu hafta sonuna kadar işi bitireceğiz. Telaşımız ve acelemiz yok. Önemli olan doğru seçimi doğru zaman da yapmaktır" ifadelerini kullandı. Aysal, G.Saray'ın güçlü bir kadrosunun olduğunun altını çizerek, "Nokta transferler yapmak istiyoruz. Kadromuz bu yıl çok daha uyumlu olacaktır. Önemli olan bu uyumu bozmayacak direkt katkı verecek oyuncuları seçmek. Taraftarımız yine büyük bir heyecanla takımını izleyecek" açıklamasını yaptı. Umut Bulut'un bonservisi için Toulouse ile büyük ölçüde anlaştıklarını belirten Aysal, "Sanıyorum, hafta içerisinde bu transfer açıklanacak" dedi.

SADECE DOST TAVSİYESİ
Sarı-kırmızılı kulübün Fenerbahçe aleyhine çalıştığı yönündeki sarı-lacivertli ekibin açıklamalarına da değinen Aysal, "Her şeyden önce bir dost tavsiyesinde bulundum. Daha evvel TFF'de çalışan ve şimdi Galatasaray yönetiminde bulunan 2 arkadaşımızın Fenerbahçe aleyhine çalışmalar yaptığı yönündeki duyumlar var dediler. 'Bunu kullanmasınlar' dedim. UEFA bunu çok iyi biliyor ki; bu arkadaşlarımız Fenerbahçe aleyhine bir çalışma yapmadılar. Bunu savunmaya koymasınlar diye bir tavsiyeydi" diye konuştu. TFF'nin yabancı oyuncu statüsünü de eleştiren Ünal Aysal, "TFF önümüzü açmamıştır. Bize yardımcı olmamıştır. Sanıyorum kendileri gidecek. Tüm bunlar için gerekeni yapacağız" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN