Çok mutluyum

Çok mutluyum
Pazartesi 15.07.2013

Johan Elmander: Galatasaray'a geldiğimden dolayı kesinlikle pişmanlığım yok. Bir sene daha sözleşmem var. Böyle bir taraftara sahip olduğumuz için şanslıyız

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Johan Elmander, sarı-kırmızılı takıma geldiği için pişmanlık duymadığını, aksine çok mutlu olduğunu söyledi. İngiltere'de güzel bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirten Elmander, "Hava beklediğimizden biraz daha sıcak. Ancak ortam güzel" diye konuştu. Transferi hakkında yorum yapmasının doğru olmayacağını dile getiren İsveçli oyuncu, "Bir sene daha sözleşmem var. Şu anda da odaklandığım konu Galatasaray" dedi.

'SAKATLIK ETKİLEDİ'
Elmander, geçirdiği sakatlıklarının ardından şu anki fiziksel durumuyla ilgili soruya, "Ayağımdan geçirdiğim bir sakatlık, hazırlık kampına katılamamam, benim için dezavantajdı. Hep beni geriye attı. Ama şu an için herhangi bir sağlık sıkıntım, problemim yok" dedi. Galatasaray taraftarına övgüler yağdıran Elmander, "Böyle bir taraftara sahip olduğumuz için çok şanslıyız" dedi.

OLYMPİAKOS DEVREDE İDDİASI!
Öte yandan Elmander'in, Yunanistan ekibi Olympiakos'a önerildiği iddia edildi. Yabancı kontenjanında yer açabilmek için İsveçli yıldızı gözden çıkaran sarı-kırmızılıların bonservis konusunda Yunanistan ekibine yardımcı olacağı belirtildi.
Etiketler Galatasaray, Elmander
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN