G.Saray'a gelir misin?

G.Saray'a gelir misin?
Pazartesi 15.07.2013

Milan'ın Ganalı yıldızı Boateng için nabız yoklandı. Aslan'ın, ünlü oyuncudan görüşme talep ettiği belirtildi. İtalyan basını, Boateng'in ayrılmak istediğini, Milan'ın da ondan gelecek para ile Fiorentina'dan Ljajic'i alacağını vurgulayarak, transferin gerçekleşebileceğini kaydetti

Futbol Federasyonu'nun yabancı sınırlamasını, Avrupa Birliği pasaportu ile aşmayı hedefleyen Galatasaray'ın AC Milan'ın yıldızı Kevin Prince Boateng'in peşinde olduğu ileri sürüldü. İtalyan basını, sarı-kırmızılı takımın, Ganalı yıldıza yakın çevresi aracılığıyla görüşme talebi ilettiği ve Galatasaray'a gelmek konusunda düşüncesini sorduğunu yazdı.

SNEİJDER'İN KANKASI!
Boateng'in, Cimbom'un geçen sezon İnter'den transfer ettiği Wesley Sneijder ile yakın arkadaş olduğuna dikkat çekilen haberde, Ganalı futbolcunun Milan ile yollarını ayırmayı düşünmesinin Aslan'ı umutlandırdığı vurgulandı. Milan'ın, Boateng'in gitme ihtimaline karşılık gelecek sezon CSKA ile sözleşmesi bitecek Keisuke Honda'yı bedelsiz kadrosuna katmayı planladığı belirtilirken, Boteng'in satışından gelecek para ile Fiorentina'dan Adem Ljajic'i alacağı ifade edildi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN