Galatasaray'a gençlik aşısı

Galatasaray'a gençlik aşısı
Cuma 26.07.2013

Yıldızlar topluluğu Aslan, strateji değiştirdi. Bu kez de zirvedekiler yerine kariyerinin başındaki "yıldız adayları" için düğmeye basıldı. Hedefteki isimler ise Bruma, Emre, Sinan ve Samed

Sneijder ve Drogba transferleri ile dünyanın en çok konuşulan kulüplerinden biri haline gelen G.Saray, transferde strateji değişikliğine gitti. Sneijder ve Drogba dışında Eboue, Melo, Burak ve Selçuk gibi yıldızları kadrosunda barındıran Aslan, rotayı kariyerinin henüz başında olan yıldız adaylarına çevirdi. Bir süredir gündemde olan Sporting'in 18'lik sol açığı Bruma, Bayern Münih'in 19'luk orta sahası Emre Can, M'Gladbach'ın 17'lik forveti Sinan Kurt ve Liverpool'un 19'luk forveti Samed Yeşil için kollar sıvandı.

BRUMA KONUSUNDA TRAFİK YOĞUN
En ciddi trafik ise Sporting'i Portekiz Federasyonu'na şikayet ederek sözleşmesinin feshini isteyen Bruma'da yaşanıyor. 27 Ağustos'ta çıkacak kararda haklı bulunursa serbest kalacak olan Bruma'ya birçok kulüp talip olduğundan ön protokol imzalatmanın yolları aranıyor. 1 yıllık sözleşmesi kalan Emre için de 3 milyon euro'yu gözden çıkaran G.Saray, Bayern mukavele yenilemeden işi bitirmek istiyor. Aslan'ın diğer iki gözdesi ise forvet arkası da oynayabilen Sinan ile Liverpool'da top koşturan Samed.

SİNAN İÇİN TEKLİF HAZIR
G.Saray'ın Bundesliga'nın dikkat çeken oyuncularından Sinan Kurt için teklifini hazırladığı ileri sürüldü. Express gazetesi, Porto, PSG ve Valencia'nın da takibe aldığı gurbetçi oyuncu için 1 milyon euro'nun üzerinde bir teklif sunulabileceğini belirtti.

Savaş ÇORLU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN