Sahada forma oynamıyor

Sahada forma oynamıyor
Cuma 26.07.2013

Slovenya'da soruları yanıtlayan Sneijder, hem kendisinin hem takımın performansından memnun olduğunu söyledi. Hollandalı, “Bu sezon kendimi daha da göstermek, bana güvenen taraftara güzel futbol izlettirmek istiyorum” dedi

Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder, kampta basın mensuplarının sorularını cevapladı. Tecrübeli futbolcu, Felipe Melo'nun verdiği 10 numaralı formanın kendisi için çok değerli olduğunu vurgulayarak, "Kariyerim boyunca giydiğim bir numara. Kendimi iyi hissettiğim bir numara. Melo 10 numaralı formayı iki senedir layığıyla taşıyordu. Kibarlık göstererek o formayı bana verdi ama ne olursa olsun bu bir numara. Sahada gösterilen performans çok daha önemli" diye konuştu.

EN İYİSİNİ YAPMAYA ÇALIŞIYORUM

Yıldız oyuncu, geçen sene zor bir sezon yaşadığını belirterek, "Uzun bir dönem oynamamıştım. Zor bir lige geldim. Bir adaptasyon süreci yaşadım. Bir de sakatlık geçirdim. Yüzde yüzümü veremedim. Benim istediğim yüzde yüzden fazlasını bu camiaya vermek. Bunun için de elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum" şeklinde konuştu. Üç hazırlık maçında da gol atmasına da değinen Sneijder, "Kendimi daha da göstermek istiyorum. Bana güvenen taraftara güzel futbol izlettirmek, sevgilerinin karşılığını vermek istiyorum" ifadesini kullandı.

JOSE iLE GÖRÜŞÜYORUZ
Wesley, Chelsea'ye dönen Jose Mourinho ile sık sık görüştüklerini de belirterek, "Ama bu görüşmemiz arkadaşlıktan öte değil. Onunla önemli başarılara imza attık. Ondan sonra da başlayan bir dostluk vardı. Bu şekilde de devam eden telefon görüşmelerimiz var. Ama Chelsea ile ilgili bir şey kesinlikle konuşulmadı" dedi. Hollandalı, yeni sezona çok iyi başladıklarını ve çalışmaların çok iyi gittiğini de kaydetti.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN