'Can'ım Aslan'ım

'Can'ım Aslan'ım
Cumartesi 27.07.2013

Cimbom, Emre Can ve Sinan'ı kapıyor. Emre Can için Bayern'e 2 yıl kiralama teklifi yapıldı. İmza an meselesi. Sinan için de M'Gladbach ile görüşmeler son aşamada

Yabancı sınırlaması nedeniyle gözünü gurbetçi oyunculara çeviren Galatasaray, Emre Can ve Sinan Kurt'un transferleri için resmen düğmeye bastı. Fatih Terim'in yeni gözdesi Emre için Bayern Münih'e satın alma ve iki yıl süreyle kiralama olarak iki ayrı teklif yapıldığı öğrenildi. Teknik direktör Pep Guardiola'nın 19 yaşındaki Emre Can'ın satışına sıcak bakmadığı ancak pişmesi için kiraya verilmesine onay verdiği ifade edildi. Bavyera ekibinin, Emre'nin sözleşmesini uzattıktan sonra Galatasaray'a kiralaması bekleniyor. 1994 doğumlu olan Emre Can orta sahada görev yapıyor. Fizik gücü ve yüksek top tekniğiyle dikkat çekiyor. Geçtiğimiz yıl FIFA U-17 World Cup'ta Alman Milli Takımı ile üçüncülük yaşadı.

TERİM'İN JOKERİ OLACAKLAR
Mönchengladbach'ta forma giyen Sinan Kurt'un transferinde de önemli mesafe alındığı belirtildi. Erdal Keser'in önerdiği 17 yaşındaki Sinan, sol açık, forvet arkası ve forvette oynuyor. Teknik direktör Fatih Terim, yabancı sınırlaması nedeniyle iki oyuncuyu takımda joker olarak kullanmayı planlıyor.

Savaş ÇORLU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN