İşte bu yüzden büyüksün Drogba

İşte bu yüzden büyüksün Drogba
Cumartesi 27.07.2013

İlerleyen yaşına rağmen gençlere taş çıkartan Drogba, takım otele gittikten sonra yarım saat daha çalıştı, profesyonellik dersi verdi

Aslan'un dünkü idmanı sonrası Drogba'nın futbolun zirvesindeki yerini nasıl koruduğu bir kez daha ortaya çıktı. Tüm takım otele gittikten sonra idman sahasında kalan Drogba, yarım saat ekstra çalışma yaptı. Gençlere taş çıkartan '35'lik delikanlı', daha önce de birçok kez profesyonelliğinden kesitler ile gündeme gelmişti. Bu arada Cimbom'un dünkü antrenmanında Olimpija maçında forma giyenler rejenerasyon çalışması ile yetindi. Diğerleri ise çift kale maç oynadı. Engin Baytar, attığı goller ve hırsı ile dikkat çekti.

KARA KITA'NIN ŞANSLI ÇOCUKLARI
Drogba, Afrika'nın en çok kazanan 5 sporcusundan biri... Yıllık 20.5 milyon euro'luk geliri ile Eto'o'nun ilk sıraya yerleştiği listenin 2. basamağı ise ülkemize transferi de gündeme gelen Yaya Toure'nin oldu. Beşiktaş'ın listesindeki Adebayor'un 8.4 milyon euro ile 3. sırada yer aldığı sıralamada Drogba'nın bir üst basamağına ise 8 milyon euro ile Sudan asıllı basketbolcu Deng oturdu.
Etiketler Galatasaray, Drogba
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN