Adım adım Aslan'a

Adım adım Aslan'a
Pazar 28.07.2013

Sarı-kırmızılı yönetim, 19 yaşındaki futbolcu için Bayern Münih ile anlaşmak üzere. Stoper ve ön libero oynayan, ayrıca her iki bekte görev alabilen Emre'nin G.Saray'a gelmek istediği için Leverkusen'in yaptığı transfer teklifini reddettiği dile getiriliyor

Galatasaray, Bayern Münih'in 19 yaşındaki genç yıldızı Emre Can'ın bitirmeye yakın... Stoper ve ön libero oynayan, ayrıca her iki bekte görev alabilen Emre için Guardiola "Gönderin" raporu verdi. Bunun üzerine Alman devi ile temasa geçen sarıkırmızılılar, sportif direktör Sammer ile görüşmelere başladı.

BONSERVİSİ ALINACAK
Başkan Ünal Aysal'ın danışmanı Bülent Tulun'un, Münih'e geçtiği ve Emre Can'ı bonservisiyle almaya çalıştığı kaydedildi. Almanların genç yıldızı kiralamayı planladığı; buna karşın Cimbom'un bonservisiyle birlikte ya da satın alma opsiyonuyla bu transferi gerçekleştirmek istediği öğrenildi. Yabancı oyuncu sınırlaması yüzünden Emre Can'ın transferine büyük önem veren Terim'in, genç yeteneğin 4-5 bölgede oynayabilme özelliğini büyük fırsat olarak gördüğü ifade edildi. Bu arada Bayern Leverkusen ve Augsburg'un kiralamaya çalıştığı Emre Can'ın teklifleri reddettiği öğrenildi. 19 yaşındaki futbolcunun bonservisiyle beraber transfer olmaya sıcak baktığı ve bu yüzden kendi kulüp yönetimiyle ters düştüğü de vurgulandı.

Savaş ÇORLU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN