Nani Cimbom'a kaldı

Nani Cimbom'a kaldı
Salı 30.07.2013

Zenit ve Juventus'tan sonra Monaco da transferden vazgeçti. Yüksek maliyeti ve peşindeki ünlü takımlar nedeniyle Nani'yi beklemeye alan sarı-kırmızılı ekip, ortada rakip kalmayınca harekete geçme kararı verdi

Galatasaray'ın transfer sezonundaki en büyük çilek adayı olan ve taraftarların yolunu dört gözle beklediği Luis Nani defteri yeniden açılıyor. Yüksek maliyeti sebebiyle sarı-kırmızılı ekibin dosyasını rafa kaldırdığı Manchester United'lı oyuncu, Zenit ve Juventus'un ardından Monaco'nun da gündeminden düştü. Fransız basınında yer alan, 'Monaco'nun 10 milyon euro karşılığında Nani'yi renklerine katmak istediği' haberlerine Fransız ekibinin teknik patronu Claudio Ranieri cevap verdi.

KESİNLİKLE İLGİLENMİYORUZ
Monaco'nun Leicester City'yi 3-0'lık skor ile mağlup ettiği hazırlık maçının ardından konuşan İtalyan teknik adam, "Nani ile ilgilenmiyoruz, bunlar sadece söylenti. Ayrıca transfer defterimiz artık kapandı" şeklinde konuştu. Görüştüğü kulüpler ile yüksek ücret talep etmesi nedeniyle mutlu sona ulaşamayan Nani'nin adı Zenit ile de anılmıştı. Zenit'in Manchester United ile anlaştığı ancak Portekizli yıldızın talep ettiği yıllık maaşın yüksekliği sebebiyle Rus ekibinin bu transferden vazgeçtiği iddia edilmişti. Nani'nin gerek bonservis bedeli gerekse talep ettiği ücretin yüksekliği sebebiyle talipleri ile anlaşamaması Galatasaray'ı yeniden harekete geçirdi.

FİYATINI BELİRLEYECEK
Hamit'in sağ kanatta beklenen performansı sergileyememesi nedeniyle Nani'yi isteyen sarı-kırmızılı ekibin transferi, düşündüğü rakamlar çerçevesinde bitirmeye çalışacağı ve bu rakamın 10 milyon euro'yu geçmeyeceği öğrenildi.

SAVAŞ ÇORLU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN