Arda önümüzdeki sezon gelebilir

Arda önümüzdeki sezon gelebilir
Çarşamba 31.07.2013
Başkan Ünal Aysal, Atletico Madrid'in Arda Turan'ı bırakma niyeti olmadığını söyledi. Radyospor'da Özgür Sancar'a konuşan Aysal, Arda'nın Galatasaray ile anılmasıyla ilgili "Bunlar dedikodu. Atletico, Arda'yı bu sene bırakmaz. Ancak çok uçuk bir rakam bulursa düşünür" dedi. Başkan Aysal, "Uçuk rakamdan kasıt 25 milyon euro mu?" şeklindeki soruya ise "Evet" yanıtı verdi. Arda'nın gelecek sezon için Galatasaray'a dönmesinin söz konusu olup olmayacağıyla ilgili soru üzerine ise Aysal, "Mümkün olabilir. Tabii bu arada o pozisyona başka bir oyuncu gelip oturmazsa" ifadelerini kullandı.

EMRE iÇiN ÇALIŞIYORUZ
Fatih Terim ile birlikte GSYİAD'ın iftar yemeğine katılan başkan Ünal Aysal, AB pasaportlu oyuncular için umutsuz olduğunu ifade ederek, "Federasyonun kararı elimizi kolumuzu bağladı. Yargıtay'dan 1 ay içinde bir karar çıkacağını sanmıyorum. Elimizdekilerle devam edeceğiz" dedi. Ünal Aysal, "Transferde yerli konusunda, Emre Can konusunda çalışıyoruz. Tecrübeli bir ekibimiz var, ancak bu ekibi biraz daha gençleştirmek istiyoruz" diye konuştu.

FENERBAHÇE İLE BARIŞACAĞIZ
F.Bahçe ile oynanacak Süper Kupa maçı öncesi tansiyonun düşürülmesi gerektiğini ifade eden başkan Ünal Aysal şöyle konuştu: "Bu topraklar üzerinde yaşıyoruz, aynı mesleği yapıyoruz. Ateşe odun atmanın gereği yok. Kişiler arasında sürtüşmeler olabilir fakat Galatasaray ve Fenerbahçe camiaları büyük camialardır. Barış ve beraber olma ortamı yakalanacaktır, önümüzdeki günlerde bunu göreceğiz."

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN