Eyvah eyvah!

Eyvah eyvah!
Çarşamba 31.07.2013

Napoli maçında yenilen goller, taraftara defansif yanlışların çok can yaktığı geçen sezonu hatırlattı. Dany ile Chedjou'nun uyumsuzluğu Gökhan Zan'ı umut haline getirdi, 'dön gel artık Semih' dedirtti...

Cimbom'un son iki hazırlık maçında 6 gol birden yemesi keyifleri kaçırdı... Malaga ve Napoli sınavlarındaki savunma performansıyla sınıfta kalan Galatasaray, taraftarına "Eyvah eyvah..." dedirtiyor. Geçen sezonki gibi defans hataları yüzünden canımız çok yanacak" dedirtti. Malaga'dan sonra Napoli maçında da kaçırdığı rakibine arkadan müdahale ederek hem kırmızı kart görüp, hem penaltı yaptıran Dany'nin formsuzluğu ve Chedjou ile uyumsuzluğu camiaya korku saldı.

DANY'DEN UMUDUNU KESTİ
Chedjou'nun hazır olmaması da can sıktı. Kamerunlu stoper ile özel olarak ilgilenen teknik direktör Fatih Terim de çözüm arayışına girdi. Notts County sınavında kendi kalesini de vuran Dany'den umudunu kesen İmparator'un, gözünden operasyon geçiren Semih dönene dek Gökhan- Chedjou ikilisini kullanıp, sonra da Semih-Chedjou ikilisine döneceği konuşuluyor. Umut haline gelen Gökhan ile Semih'in oynaması halinde kontenjan rahatlığı da sağlanacağından bu formül ağırlık kazanıyor. Bu arada Sabri Sarıoğlu ve Eboue'nin istenen seviyeye gelmemesi nedeniyle Emirates Cup'ta sağ bekte de Hamit'in oynayabileceği belirtiliyor.

Savaş ÇORLU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN