Web Sürümüne Geç

  Lamela Cimbom'a

  Lamela Cimbom'a
  16 Kasım 2013, Cumartesi Güncelleme: 23:47

  Arjantin medyasından ses getirecek iddia. Tottenham'ın, Gareth Bale'in yerine aldığı Arjantinli yıldızın devre arasında Galatasaray'a kiralanabileceği ileri sürüldü

  Ara transfer döneminin yaklaşması nedeniyle yine birçok yıldızla adı anılmaya başlanan Galatasaray için bir bomba iddia da Arjantin'den geldi. Ole gazetesi, Gareth Bale'i Real Madrid'e satan Tottenham'ın Galli oyuncunun yerine aldığı Erik Lamela ile ilgilenen kulüpler arasında Cimbom'un da bulunduğunu ileri sürdü. 21 yaşındaki Arjantinli oyuncunun, sezon başında kendisi için 30 milyon euro ödeyen Tottenham'dan ayrılmak istediğini dile getiren Ole gezetesi, "Son 4 maçta hiç forma giymeyen, hiçbir karşılaşmada 90 dakika sahada kalamayan ve sadece 72 dakika şans bulabilen Lamela, çareyi ayrılmakta buldu" yorumunu yaptı.

  MANCINI ÖN GÖRÜŞME YAPTI
  İlk kez 2011'de tanıştığı Arjantin Milli Takımı'nın formasını da terleten tangocuyu satmaya sıcak bakmayan Tottenham'ın, kiralık formülü üzerinde durduğunu vurgulayan gazete haberde ayrıca, "İspanya ve Fransa'dan talipleri olan Lamela'yı Türkiye'den de Galatasaray istiyor. Hatta 21 yaşındaki oyuncunun menajerliğini de yürüten babasının teknik direktör Mancini ile ön görüşme yaptığı bile ifade ediliyor.
  Yükleniyor