Web Sürümüne Geç

  Terim para için gitti

  Terim para için gitti
  17 Kasım 2013, Pazar Güncelleme: 17:59

  Ünal Aysal, Galatasaray'dan olaylı şekilde ayrılan Fatih Terim'in para için Milli Takım'a gittiğini söyledi. Milli Takım'da görev almayı kabul eden ve başkan Ünal Aysal'ın telefonlarına yanıt vermeyen Fatih Terim'in, 24 Eylül 2013'te sözleşmesi fesh edilerek gönderilmişti.

  Geçtiğimiz günlerde "Türk futbolunun yapı taşlarını birer birer doğru şekilde inşaa etmeye özen göstereceğiz." diyerek Milli Takım'la 5+2 yıllık imza atan Terim, yıllık 3,5 Milyon Euro garanti para alacak.

  "Bana kimse inanmıyordu"

  Fatih Terim'in Milli Takım'la sözleşme imzalamasının ardından Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Fatih Terim'in Galatasaray'dan para için gittiğini söyledi. Maraton.com.tr'nin haberine göre, Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, "Ben bunu söylediğimde bana kimse inanmıyordu ancak Fatih Terim para için gitti." dedi.

  Başkan Aysal, "Galatasaray'da yıllık 3 Milyon Euro kazanıyordu Milli Takım'da primlerle birlikte 5 Milyon Euro alacak. Bunu herkes bilmeli Fatih Terim, Galatasaray'dan para için ayrılmıştır." dedi.

  Galatasaray'dan yalanlama

  Bu arada Galatasaray İletişim Koordinatörlüğü, sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, "Bugün maraton.com.tr isimli internet sitesinde, Başkanımız Ünal Aysal'a ait olduğu iddia edilen ve Sayın Fatih Terim'i hedef alan ifadeler yer almıştır." denilerek, şu görüşlere yer verildi:

  "Kamuoyunun bilmesini isteriz ki, Başkanımız Ünal Aysal ne doğrudan ne de dolaylı olarak bu tip açıklamalar veya sohbetler kesinlikle yapmamıştır. Bu haberler gündemi değiştirmeye yönelik, maksatlı ve camiamızı karıştırma amaçlı yayınlardır."
  Etiketler Galatasaray
  Yükleniyor