Web Sürümüne Geç

  Mancini'ye tepki büyük

  Mancini'ye tepki büyük
  20 Kasım 2013, Çarşamba Güncelleme: 01:46

  Roberto Mancini'nin, "Juventus'un tur şansı yüzde 80" diye açıklama yapması sarı-kırmızılı taraftarları ayağa kaldırdı

  Tuttosport, Roberto Mancini ile yapılan röportajda "Conte sana cehennemi göstereceğim" başlığını kullandı. Ancak gazetede en çok dikkat çeken konu İtalyan hocanın, Devler Ligi'nde tur için Juventus'un daha avantajlı olduğunu söylemesiydi. Mancini, gazeteye "Juventus'un tur şansı yüzde 80. Bu maç benim için bir intikam meselesi değil. Bu zaferin özel bir anlamı olmaz" dedi.

  BİZ BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ
  Roberto Mancini'nin İtalyan Tuttosport ile yaptığı röportaj sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Mancini'nin Juve'nin gruptan çıkmak için yüzde 80 şansının olduğunu belirttiği röportaj sonrasında sarı-kırmızılı taraftarlar İtalyan çalıştırıcıya yüklendi. Galatasaraylılar, Fatih Terim'in "Biz bitti demeden hiçbir şey bitmez" sözünü örnek göstererek, Mancini'ye tepki gösterdi.

  DOĞAN YALANLADI
  Taraftarın gösterdiği tepki sonrası yönetici Sedat Doğan ise, Tuttosport'taki röportajda gerçek olmayan ifadelere yer verildiğini belirtti. Doğan, "Mancini bize röportajda böyle bir ifade kullanmadığını söyledi" dedi. Bu arada İtalyan hoca, Kopenhag maçından sonra da Juventus'u daha şanslı bulmuştu.
  Yükleniyor