Web Sürümüne Geç

  Mancini: Tur atlayacağız

  Mancini: Tur atlayacağız
  21 Kasım 2013, Perşembe Güncelleme: 02:09

  İtalyan çalıştırıcı, "Real Madrid maçından iyi bir sonuç alacağımızdan umutluyum. Juve karşısında da her şeyimizi ortaya koyacağız" diyerek Tuttosport'u yalanladı

  Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini, Şampiyonlar Ligi'nde tur atlayacaklarına olan güveninin devam ettiğini söyledi. Mancini, UEFA'nın internet sitesine yaptığı açıklamada, Galatasaray'ın, başarı yakalayacak potansiyele sahip olduğunu vurgulayarak, "Şampiyonlar Ligi hiçbir zaman kolay değildir. Zor bir grupta yer alıyoruz. Yine de aşama kaydediyoruz" dedi.

  'ASLA' DİYE BİR ŞEY YOK
  İtalyan hoca, Şampiyonlar Ligi'nde 4 puan toplayarak averajla ikinci sırada yer alan Galatasaray'ın son 16'ya kalma şansıyla ilgili şunları kaydetti: "Tur atlayacağımız konusundaki güvenim devam ediyor. Takım olarak gelişmeye ihtiyacımız olsa da önümüzdeki Real Madrid maçında iyi bir sonuç alacağımızdan umutluyum. 10 Aralık'ta evimizde oynayacağımız Juventus maçında her şeyimizi ortaya koyacağız. Futbolda dedikleri gibi; asla asla deme..." Mancini bu açıklamasıyla, iddiasını ortaya koyarken hem de kendi ağzından "Juventus'un bir üst tura çıkma şansı yüzde 80" diye yazan Tuttosport'a da gönderme yapmış oldu.

  TERiM EFSANE
  Mancini, UEFA'ya yaptığı açıklamada selefi Fatih Terim'in, Türkiye'de bir efsane olduğunu da ifade etti. İtalyan hoca, selefiyle ilgili şunları söyledi: Ona saygım büyük, çünkü Avrupa'nın en iyi teknik direktörlerinden biri. Teknik direktörler, işlerinin garanti olmadığını bilir. Fatih'e ve şu an Türkiye Milli Takımı ile yaptıklarına büyük saygı duyuyorum.
  Yükleniyor