Web Sürümüne Geç

  Terry defteri kapandı

  Terry defteri kapandı
  21 Kasım 2013, Perşembe Güncelleme: 20:06

  Galatasaray, Chelsea'li John Terry'nin transferinden vazgeçti. Menajer Muzzi Özcan, "İstenilen rakamlar, neredeyse 9 milyon euro'yu buluyordu. Türkiye'de hiçbir kulüp bu parayı veremez" dedi

  Galatasaray, John Terry defterini kapattı. Chelsea'de forma giyen yıldız oyuncunun menajeri Paul Nicholls ile Londra'da bir araya gelen menajer Muzzi Özcan, sarı kırmızılı kulübün, İngiliz futbolcu John Terry transferinden vazgeçtiğini söyledi. Özcan, "İstenen paralar çok yüksekti. Bu yüzden görüşmeleri bitirdik" dedi.

  ÇOK PARA İSTEDİLER
  Terry'nin menajeri ile yapılan görüşmede yaşananları anlatan Muzzi Özcan, "Çok büyük rakamlardan bahsettiler. Vergisiz, haftalık 140 bin euro istediler. 'Türkiye'de hiçbir kulüp bu parayı veremez, bu fiyata olmaz' dedim. Biraz konuştuk ve olayın hiçbir yere varamayacağını anlayınca konuyu kapattık. Kulübümüz de gereken açıklamayı yaptı zaten. John Terry defteri kapandı. İstenilen rakamlar, neredeyse 9 milyon euro'yu buluyordu. Çok fazla paralar istediler ve biz de kulübü böyle zor bir durumda bırakmazdık." ifadelerini kullandı.
  Etiketler Türkiye, Galatasaray
  Yükleniyor