Web Sürümüne Geç

  İyiye gidiyoruz

  İyiye gidiyoruz
  24 Kasım 2013, Pazar Güncelleme: 00:53

  Roberto Mancini: Basit hatalarımız sürse de doğru yoldayız. Önemli bir galibiyet aldık ama hâlâ bize yakışmayan yanlışlar yapıyoruz. Bu da beni sinirlendiriyor

  Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini, Sivasspor önünde önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi. Karşılaşmanın son derece zevkli geçtiğini dile getiren İtalyan teknik adam, "İyi mücadele ettik ve bu mücadelenin karşılığını aldık" diye konuştu. Mancini zaman zaman sinirli tavırlar sergilediğinin hatırlatılması üzerine, "İyi oynadığımız maçlarda bile bize yakışmayan hatalar yapıyoruz ve bu ister istemez beni sinirlendiriyor" yorumunda bulundu.

  'BEN SİHİRBAZ DEĞİLİM'
  Kopenhag ve F.Bahçe maçlarını kaybetmelerine rağmen takımının daha oturaklı bir futbol oynadığını vurgulayan Mancini, Devler Ligi'nde Real Madrid ile oynayacakları maçta işlerinin zor olduğunu söyledi. Galatasaray'da teknik adam olarak daha yeni olduğunu belirten Mancini, takımının tam olarak ne zaman hazır olacağına yönelik bir soruyu ise "Ben sihirbaz değilim. Futbolcuları tanımak, kulübü tanımak için belli bir zamana ihtiyacım var" şeklinde cevapladı.
  Yükleniyor