Web Sürümüne Geç

  Basit hatalarımızın bedelini ödedik

  Basit hatalarımızın bedelini ödedik
  28 Kasım 2013, Perşembe Güncelleme: 02:12

  Mancini: İlk yarı mükemmel oynadık. Her şey yolundaydı 2. devrede bu düzeyde yapılmaması gereken 4-5 çok basit hata yaptık. Bu sonuç kaçınılmaz oldu

  Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini, 4-1'lik Real Madrid yenilgisinden sonra yapılan hataları sert bir dille eleştirdi. Karşılaşmaya güzel başladıklarını belirten İtalyan teknik adam, "İlk yarıda gerçekten mükemmel oynadık. Her şey yolundaydı. İkinci yarıda ne olduğunu ben de anlamadım. Bu düzeyde yapılmayacak 4-5 hata yaptık. Bunun bedelini de ağır bir şekilde ödedik. Bu seviyede böyle hata yaparsanız, sonucu bu olur" diye konuştu. "Rakip 10 kişi kaldıktan sonra buradan 3 puanla ayrılmalıydık" ifadesini kullanan Mancini, tekrar tekrar ikinci yarıda yapılan savunma hatalarından yakındı.

  SON ANA KADAR DESTEK
  Daha önce de söylediği gibi 10 Aralık'taki Juventus maçının kilit olacağını dile getiren İtalyan çalıştırıcı, "Şimdi o kilit noktaya geldik. Burada kazansaydık avantaj bizde olacaktı. Ama şimdi avantaj onlarda. 10 Aralık'taki maçta taraftar desteğine çok ihtiyacımız var. Onların bizi itmesi, son dakikaya kadar desteklemesi gerekiyor. Son maçımız çok önemli" dedi.
  Yükleniyor