Web Sürümüne Geç

  "Terim'in aldığı sonuçlar ortada"

  "Terim'in aldığı sonuçlar ortada"
  28 Kasım 2013, Perşembe Güncelleme: 20:05

  Galatasaray'ın 4-1'lik Real Madrid yenilgisinin ardından Mancini'yi savunan basın sözcüsü Şükrü Ergün, "Fatih Terim ile Ilk maçtan ayrılana kadar aldığımız sonuçlarda ortada. Çok parlak bir dönemden çok kara bir döneme geçiş yaptık diye bir şey söyleyemeyiz” dedi

  Galatasaray Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, Real Madrid mağlubiyetinin ardından "Fatih Terim olsaydı böyle olmazdı" şeklinde gelen tepkilere yanıt verdi. Radyospor'a konuşan Ergün, "Fatih Terim döneminde de bu sonuçları aldık, o sonuçlara bakın" diyerek Roberto Mancini'yi savundu. İşte Şükrü Ergün'ün o açıklamaları:

  TÜM SUÇU ERAY'A YÜKLEMEYİN
  "Real Madrid ile oynadığımız unutulmasın, eksik de olsa Real Madrid. Mağlubiyete kılıf bulmaya çalışmıyorum, bu maçı böyle kaybetmemeliydik. Yönetici olmamı bırakın taraftar olarak da kahroldum. Defansta arızalar olduğu açık, kalecimizin genç ve tecrübesizliğimizin de etkisi var ancak tüm suçu ona yüklememek lazım. Teknik kadronun çözüm bulması gereken acil konular var."

  MANCINI'YE DESTEĞİMİZ TAM
  "Türkiye gibi futbolun çok gözde olduğu yerlerde herkes teknik direktördür. Bir şey kötü gittiğimiz zaman herkes bir şeyler söyler. Mancini, kariyerini ve başarılarını ispat etmiş bir teknik adam. Ona inanıyoruz. Her şey bitmiş değil. Mancini'ye desteğmiz tam. Kendisini ispat etmiş dünya çapında bir teknik adam. Galatasaray bu darboğazdan çıkacaktır."

  JUVENTUS'U YENEBİLİRİZ
  "Juventus'u yenmememiz için bir sebep yok. Galatasaray her zaman her şeyi yapabilecek güçte. Yeter ki oyuncularımız konsantrasyonu ve yürekleri ortaya koysunlar."

  OPERASYON YAPILIYOR
  "Medyadaki yayınları takip ederseniz yeni bir cephe açılmış durumda. Birkaç cephede birden savaşıyoruz. Bana göre bize göre bilinçli bir operasyon cereyan ediyor. Bunların karşısında duracak güçteyiz."

  SONUÇLAR ORTADA
  "Fatih Terim döneminde de bu sonuçları aldık, o sonuçlara bakın. Fatih hoca ile Ilk maçtan ayrılana kadar aldığımız sonuçlarda ortada. Çok parlak bir dönemden çok kara bir döneme geçiş yaptık diye bir şey söyleyemeyiz."
  Yükleniyor