Web Sürümüne Geç

  Terim parlak bir geçmiş bırakmadı

  Terim parlak bir geçmiş bırakmadı
  29 Kasım 2013, Cuma Güncelleme: 00:14
  Galatasaray'ın hocası Mancini, ilk 11 seçimi ve oyuna geç müdahalesi nedeniyle Real Madrid karşısında alınan mağlubiyetin baş sorumlusu görülürken Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, faturayı Fatih Terim'e kesti! Ergün, "Terim olsa böyle olmazdı" şeklindeki eleştirilerle ilgili, "Fatih hoca ile ilk maçtan ayrılana kadar aldığımız sonuçlarda ortada. Çok parlak bir dönemden çok kara bir döneme geçiş yaptık diye bir şey söyleyemeyiz" dedi.

  9
  PUANLIK FARK KAPANACAK
  Medyada üzerlerine oyun oynandığını ileri süren Ergün, "Birkaç cephede birden savaşıyoruz. Bana göre bize göre bilinçli bir operasyon cereyan ediyor. Bunların karşısında duracak güçteyiz" diyerek sözlerini şöyle sürdürdü: Kadromuzdaki eksikleri giderdikten, ekibimizi daha da güçlendirdikten sonra 2. yarıda Mancini'nin gerçek kabiliyetlerini ve Galatasaray'ın gerçek gücünü herkes görecek. Liderle aramızdaki 9 puanlık fark da kapanacak.

  ELEŞTİRİLER ÇOK AĞIR
  Ergün, R. Madrid maçında yenilen gollerde hatalı olduğu gerekçesiyle eleştirilen Eray İşcan'ı savundu. Eray'ın üzerine bu kadar gidilmesini doğru bulmadığını vurgulayan Ergün, "Muslera'nın yokluğunda kaleye geçen Eray'ın üzerine bu kadar gidilirse, gelecekte parlak kariyer sahibi olabilecek bir gencin önünü kesmiş oluruz" dedi.
  Yükleniyor