Web Sürümüne Geç

  Çifte dinamit

  Çifte dinamit
  30 Kasım 2013, Cumartesi Güncelleme: 10:22

  Avrupa'dan G.Saray için iki transfer iddiası birden geldi. İngiliz basını, Barcelona'da şans bulamayan Song'un, Cimbom'un listesinde olduğunu ileri sürdü. Eurosport ise 'Mancini, Nani'yi istedi' dedi

  Devre arasında kadroda önemli değişiklikler yapması beklenen Galatasaray'ın Barcelona'da şans bulamayan Alex Song'un peşinde olduğu ileri sürüldü. İngiliz basınında yer alan haberde, Katalan ekibine geçen yıl Arsenal'den transfer olan 26 yaşındaki oyuncunun, Barça'da beklediği oynama sürelerini yakalayamadığı ve düzenli olarak forma giyeceği bir takıma gitmek istediği ifade edildi. Barcelona'nın da Song'un takımdan ayrılmasına sıcak baktığı vurgulanırken, tecrübeli futbolcunun Galatasaray'a transfer olması halinde Arsenal'de 5 yıl birlikte oynadığı Eboue ile yeniden bir araya geleceği belirtildi.

  MANU, NANİ'YE KARŞILIK WES'İ İSTİYOR
  Eurosport ise Real Madrid'e karşı alınan 4-1 yenilgiden sonra takımına kızan Roberto Mancini'nin başkan Ünal Aysal'dan Manchester United'da gözden düşen Nani'yi istediğini ileri sürdü. İtalyan çalıştırıcının, transfer çalışmalarının bir an önce başlamasını istediği kaydedilirken, Aysal'dan Drogba ve Sneijder gibi lider ve yetenekli birkaç yıldızın takıma katılması talebinde bulunduğu aktarıldı. Aysal'ın Mancini'ye 'Kimi istiyorsan alalım' dediğini yazan site, ManU'nun da Nani'ye karşılık Galatasaray'dan Sneijder'i talep edeceğini kaydetti.

  Yükleniyor