Web Sürümüne Geç

Astori G.Saray'ı istiyor

Astori G.Saray'ı istiyor
Cuma 31.01.2014 20:05

G.Saray'ın ilgilendiği İtalyan defans oyuncusu Astori'nin menajeri konuştu: Mancini, Astori'yi transfer etmek istiyor. Astori'nin arzusu ve isteği de Galatasaray’da oynamak

Galatasaray'ın transfer listesinde yer alan Cagliari'nin 27 yaşındaki savunma oyuncusu Davide Astori hakkında çarpıcı açıklamalar geldi. Radyospor'a konuşan Astori'nin menajeri Renzo Contratto, oyuncusunun sarı kırmızılı takımda forma giymek istediğini söyledi. İşte Contratto'nun açıklamaları:

G.SARAY'LA GÖRÜŞÜYORUZ
"Galatasaray futbolcumla ciddi bir şekilde ilgileniyor. Ancak mali nedenlerden dolayı transfer zor gözüküyor. Bana göre çok çalışmak gerekir. Cagliari, tüm haklarıyla satmak istiyor. Kiralamak değil. Tabii satış fiyatı için doğrudan kulübün başkanıyla görüşmek gerekiyor. Biz Galatasaraylı idarecilerle görüşüyoruz. Bizim açımızdan sorun yok. Ancak kulüplerin anlaşması gerekir."

ASTORI'NİN KİMİ İSTEDİĞİ BELLİ
"Astori, Galatasaray'a transfer olmak istiyor. Bu son derece açık. Arzusu ve isteği Galatasaray'da oynamaktır. Benim izlenimim Roberto Mancini'nin de futbolcuyu transfer etmeyi çok istediği yönünde. Ancak kulüp kiralık transfere sıcak bakmıyor. Galatasaray'ın satın alması gerekir. Bu nedenle bir zorluk yaşanıyor. Birazcık daha beklemek gerekir. Biliyorum ülkenizde 3 Şubat'a kadar transfer devam ediyor. Bakalım neler olacak."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN