Web Sürümüne Geç

Aysal devrimi

Aysal devrimi
Perşembe 31.01.2014

Galatasaray Başkanı Aysal, "Devrim niteliğindeki projelerimiz sürecek Camiaya verdiğim ilk 10 takım arasına girme sözümü tutacağım" dedi

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, transferdeki gençleştirme operasyonunun planlarının bir parçası olduğunu söyledi. Bruma, Alex Telles, İzet Hajroviç, Salih Dursun, Koray Günter, Lucas Ontivero, Endoğan Adili ve Umut Gündoğan'ı 'geleceğin Galatasaray'ını inşa etme' hedefiyle aldıklarını dile getiren Aysal, "Seçildiğimde camiaya Avrupa'nın ilk 10 takımı arasına girme sözünü verdim. Tüm çalışmalarımız bunun için. 2016 yılına kadar bunu başarmak istiyoruz. Camiamız bize güvenmeye devam etsin. İnşallah sözümü tutacağım" dedi.

Her yıl en az bir yıldız

FOTOMAÇ'a özel açıklama yapan Ünal Aysal, Almanya'da başlattıkları altyapı projesini Avrupa'nın diğer ülkelerine de yayacaklarını ifade etti. İngiltere, Fransa, Hollanda, İsviçre, Romanya, İsviçre gibi ülkelerde de kademeli olarak aynı projeyi devreye sokacaklarını belirten Aysal, "Hedefimiz en az bir yıldızı takımımıza kazandırmak" diye konuştu.

Her ülkeye store mağaza
Bayern Münih, Arsenal, Grasshoppers ve Ajax'ın altyapı modellerini örnek alan sarı-kırmızılılara, Romanya'da ise efsane yıldızları Gheorghe Hagi ve Popescu destek verecek. Cimbom, altyapı projelerini yürüteceği ülkelere Galatasaray Store'lar açarak maddi gelir de elde edecek.

SAVAŞ ÇORLU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN