Web Sürümüne Geç

  Aysal devrimi

  Aysal devrimi
  30 Ocak 2014, Perşembe

  Galatasaray Başkanı Aysal, "Devrim niteliğindeki projelerimiz sürecek Camiaya verdiğim ilk 10 takım arasına girme sözümü tutacağım" dedi

  Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, transferdeki gençleştirme operasyonunun planlarının bir parçası olduğunu söyledi. Bruma, Alex Telles, İzet Hajroviç, Salih Dursun, Koray Günter, Lucas Ontivero, Endoğan Adili ve Umut Gündoğan'ı 'geleceğin Galatasaray'ını inşa etme' hedefiyle aldıklarını dile getiren Aysal, "Seçildiğimde camiaya Avrupa'nın ilk 10 takımı arasına girme sözünü verdim. Tüm çalışmalarımız bunun için. 2016 yılına kadar bunu başarmak istiyoruz. Camiamız bize güvenmeye devam etsin. İnşallah sözümü tutacağım" dedi.

  Her yıl en az bir yıldız

  FOTOMAÇ'a özel açıklama yapan Ünal Aysal, Almanya'da başlattıkları altyapı projesini Avrupa'nın diğer ülkelerine de yayacaklarını ifade etti. İngiltere, Fransa, Hollanda, İsviçre, Romanya, İsviçre gibi ülkelerde de kademeli olarak aynı projeyi devreye sokacaklarını belirten Aysal, "Hedefimiz en az bir yıldızı takımımıza kazandırmak" diye konuştu.

  Her ülkeye store mağaza
  Bayern Münih, Arsenal, Grasshoppers ve Ajax'ın altyapı modellerini örnek alan sarı-kırmızılılara, Romanya'da ise efsane yıldızları Gheorghe Hagi ve Popescu destek verecek. Cimbom, altyapı projelerini yürüteceği ülkelere Galatasaray Store'lar açarak maddi gelir de elde edecek.

  SAVAŞ ÇORLU
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN