Web Sürümüne Geç

Gazetelerden öğreniyorduk

Gazetelerden öğreniyorduk
Cuma 31.01.2014

Aysal'ın önceki yönetiminde yer alan Haznedaroğlu'ndan çok konuşulacak açıklama: Galatasaray'da transferleri başkanın danışmanları yapar, yönetimin çalışmalardan haberi olmazdı

Başkan Ünal Aysal'ın önceki yönetiminde yer alan Semih Haznedaroğlu, "Yapılan transferleri yönetimde sorgulayamazdık" dedi. Radyospor'a ilginç itiraflarda bulunan Haznedaroğlu, Aysal'ın transfer için bir danışman gurubu bulunduğunu ve her şeyin bu ekip tarafından götürüldüğünü ifade ederek, "Biz transfer haberlerini herkes gibi gazetelerden okuduk. Yönetim toplantılarına transfer çalışmaları gelmez, tartışılmaz ve karar verilmezdi. Sanıyorum şimdi de aynı şekilde oluyor" dedi.

BAŞINIZA İŞ ALIRSINIZ
"Bunları anlattığım için kötü adam ilan edebilirler. Bana darılabilirler ama gerçek bu..." diyen Haznedaroğlu, Amrabat'a 8 milyon euro bonservis bedeli verildiğinin hatırlatılması üzerine, "Amrabat iyi bir oyuncu. Ancak o dönemde bunu yönetimde hiç tartışmadık. Çünkü transferden haberimiz olmadı. Transfer gerçekleştikten sonra da kimse bu soruyu sormadı. Zaten böyle bir soruyu sormak kolay değil. Sorduğunuz zaman başınıza iş alırsınız. Dolayısıyla bu tartışmaları hiç yapamadık."
Etiketler Galatasaray
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN