6 puan fark kapanır

6 puan fark kapanır
Pazar 02.03.2014 21:19

Rizesporspor beraberliğini değerlendiren Roberto Mancini, lider Fenerbahçe ile oluşan 6 puanlık farkı önemsememek gerektiğini söyledi

Süper Lig'in 23. haftasında deplasmanda Rize deplasmanında 2 puan bırakan G.Saray'da teknik direktör Roberto Mancini talihsiz bir gece olduğunu söyledi.

BUNDAN FAZLASINI YAPAMAZDIK
Deplasman fobisi oluştuğunu artık kabul etmeleri gerektiğini belirten İtalyan çalıştırıcı, "Girdiğimiz pozisyonları harcamasak 3-0, 4-0 kazanmamız gereken bir bir maçtı. Bundan fazla bir şey yapamazdık. Yaklaşık 6 tane net pozisyon yakaladığınız bir maçta skor farkı açamazsanız rakibe şans tanıyorsunuz. Son 10 dakikada rakibin kontra atakları başladı. Bu anlarda fazla hata yapmamamız gerekiyordu" dedi.

6 PUAN KAPANIR
Son 3 deplasmanından galibiyet çıkaramamalarının bir sorun olduğunu kabul eden Mancini, "Deplasmanda kazanamıyorsanız burada de bir sıkıntı vardır. Deplasmana fobisi oluştu diyebiliriz. Bunun üzerinde çalışmamız gerekiyor. 6 puan fark hakkında konuşmamız gerekirse bence çok büyütülmemesi gereken bir fark. Bu farkı kapatabiliriz" diyerek konuşmasını tamamladı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN