Sezon sonunda Ada'ya dönüyor

Sezon sonunda Ada'ya dönüyor
Pazar 02.03.2014

Galatasaray ile Avrupa'da yeniden adından söz ettirmeyi başaran Mancini'nin Tottenham ile görüştüğü iddia edildi. İngiliz gazeteleri, deneyimli çalıştırıcının, gelen teklif üzerine "Sezon sonunda görüşelim" dediğini ileri sürdü

Özellikle Şampiyonlar Ligi'nde aldığı başarılı sonuçlarla Avrupa'da adını yeniden parlatan teknik direktör Roberto Mancini, İngiltere'de gündemden düşmüyor. Ada basını, tecrübeli çalıştırıcının, sezon sonunda takımdan ayrılarak İngiltere'ye döneceğini iddia etti. Haberlerde, Tottenham'ın Mancini ile yakından ilgilendiğini, başarılı çalıştırıcının da yapılan teklife bu "Şimdi önemli hedeflerimiz var. Sezon sonunda görüşelim" yanıtı verdiği iddia edildi.

TAKIMI OLUMSUZ ETKİLEYEBİLİR
Basında yer alan bu haberler sarı kırmızılı camiada şok etkisi yaratırken, oyuncuların ligde ve Avrupa'da oynanacak kritik sınavlar öncesi konsantrasyon kaybı yaşamasından çekinen Başkan Ünal Aysal'ın, Roberto Mancini ile bir toplantı yapacağı ve gelecekteki planlarını soracağı belirtildi. Aysal'ın 2016'ya kadar Galatasaray ile sözleşmesi bulunan Mancini'yi bırakmayı kesinlikle düşünmediği bildirildi. Bu arada Premier Lig'de transfere ciddi miktarlar harcayarak başlayan Tottenham, arzulanan sonuçları bir türlü alamayınca Portekizli menajer Villas Boas'ı kovmuş, yerine eski oyuncuları Sherwood ile devam etme kararı almıştı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN