Kafalar karıştı

Kafalar karıştı
Pazartesi 03.03.2014

Kadroya alınmayan Drogba İngiltere'ye gitti. Yıldız golcünün, takım Rize'ye gitmeden, ülkeden ayrılması sarı-kırmızılı kulüp ile ipleri koparıyor yorumuna neden oldu

Galatasaray'da, Drogba krizi çıkacak gibi gözüküyor. Hiçbir sakatlığı bulunmamasına rağmen yoğun maç temposundan yorgun olduğu belirtilerek Rize'ye getirilmeyen Drogba'nın takım İstanbul'dan ayrılmadan İngiltere'ye gitmesi de kafaları karıştırdı. Yönetimin yeni sözleşme imzalamak istemediği ve teknik direktör Mancini'nin de yeni sezonda kadroda düşünmediği Fildişi yıldızın, milli maçı fırsat bilerek Rize'ye gitmek istemediği ve takım Rize'ye gitmesinden hemen sonra Londra'ya uçtuğu ve 3 gün boyunca ailesiyle vakit geçirip transfer görüşmeleri de yapacağı iddia edildi.

MİLLİ TAKIMA KATILACAK
Galatasaray'ın şampiyonluk yarışında en kritik döneme girdiği anda yıldız golcünün, Rize'ye gelmek istememesi camiada tartışma konusu oldu. Ailesi ile birlikte İngiltere'ye giden Drogba buradaki özel işleri hallettikten sonra yarın Fildişi Milli Takımı kampına katılacak.
Etiketler Galatasaray
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN