Galatasaray maçın tekrarını isteyecek

Galatasaray maçın tekrarını isteyecek
Pazartesi 03.03.2014

Galatasaray'ın kanayan yarası deplasman kayıpları Rize'de de sürdü. Cimbom 2 puan daha yitirdi. Burak'a atılan çakı ise yürekleri yaraladı

Lider Fenerbahçe'nin kayıpsız geçtiği haftada, Çaykur Rize karşısına mutlak galibiyet parolasıyla çıkan G.Saray'da hesaplar tutmadı. Cimbom'un 'kanayan yarası' deplasman kabusu, Rize'de de devam etti. İlk yarıda etkili olamayan Aslan, ikinci devreye fırtına gibi başladı. Chedjou 61'de skoru 1-0 yaptı, ardından Umut ve Sneijder mutlak fırsatları harcadı. Sarı-kırmızılı ekip, bu hovardalığının bedelini ağır ödedi.

BURAK KÖR OLABİLİRDİ
85'te Muslera'nın Tevfik'i düşürmesiyle Rizespor penaltı kazandı, Kweuke skoru belirledi: 1-1. İlk yarıda Görkem'in topa elle hamlesinde hakem Kamil Abitoğlu, buz gibi penaltıyı vermedi. Gecenin en acı görüntüsü ise Burak Yılmaz'a atılan çakı oldu! O çakı açık olsa, Burak kör kalabilirdi! Yürekleri yaralayan bu olay üzerine Galatasaray yönetimi harekete geçti. Sarı-kırmızılılar, Burak'a atılan çakının görüntülerini hukukçulara izletecek, "Cana kasıt var" deyip, maçın tekrarını isteyecek.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN