Burak'tan Fener'e yaylım ateş

Burak'tan Fener'e yaylım ateş
Salı 04.03.2014

F.Bahçe'nin geçen hafta hakemlerle ilgili açıklamalarına dikkat çeken Burak, "Biz başkaları gibi haksızlığa uğrayınca ortalığı ayağa kaldırmıyoruz, terbiyesizlik yapmıyoruz. Tehditvari konuşmuyoruz. Biz sadece bu formaya yakışır şekilde mücadele etmeye çalışıyoruz" dedi

Rize'de sessiz kalmasından çok tribünden atılan yabancı madde nedeniyle gündeme gelen Burak Yılmaz açtı ağzını, yumdu gözünü. Rize dönüşünde GS TV'ye açıklamalar yapan tecrübeli oyuncu, kendisine yabancı madde atan kişileri kınadı, "Tek yaptığımız formamızı layıkıyla terletmek, kazanmak için mücadele ediyoruz ve yılmayacağız" diye konuştu.

BİZ BAŞKALARI GİBİ...
F.Bahçe'nin hafta içinde futbol federasyonuna yaptığı ziyareti ve hakemler hakkındaki konuşmalarını işaret eden Burak, "Biz başkaları gibi uğradığımız haksızlıklardan sonra ortalığı ayağa kaldırmıyoruz. Terbiyesizlik yapmıyoruz. Tehditvari konuşmuyoruz. Biz sade, yakışır şekilde mücadele etmeye çalışıyoruz" dedi.

O POZİSYONU ANLATTI
Burak Yılmaz, Rize maçında yaşanan bir olayı şöyle anlattı: Bir pozisyonda kenardan oyuna girdim, arkadaşlarım topu bana attılar. Yakışanı yaptım, topu Rizesporlu oyunculara verdim. Bu yakışıksız bir davranış mı?" Kendisine atılan yabancı maddeler için fazla yorum yapmayan Burak, "Üç kulvarda mücadelemiz sürecek. Eleştiriye her zaman saygım var ama terbiyesizce olmamalı" dedi.

KENDİMİ HAKEMLERE BENZETİYORUM
Burak Yılmaz Süper Lig'de görev yapan hakemler için, "Art niyetli olduklarını düşünmüyorum. Onları kendime benzetiyorum. İyi şeyler yapmaya çalışıyorlar ama bazen ağır şekilde eleştiriliyorlar. Ben de bazen sahada yakışmayan hareketler yapıyorum. Bunları büyütmemek lazım" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN