Gereğini yapın

Gereğini yapın
Çarşamba 05.03.2014

Galatasaray Kulüp Sözcüsü Şükrü Ergün'den Fenerbahçe'ye taş: "Ligden çekiliriz, havuzdan çıkarız" söylemleri bir kez dile getirilir. Bunun gerçeği dönüşme olasığılı sıfırdır. İnandırıcılığı kalmıyor

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi ve Kulüp Sözcüsü Şükrü Ergün, "Fenerbahçe yönetiminin gerekirse ligden çekiliriz, havuzdan çıkarız" açıklamasıyla ilgili olarak Radyospor'a açıklamalarda bulundu. Ergün, "Bunlar çok kolay söylemler. Bunlar bir kere dile getirilir. Gereği yerine getirilir. Bunun gerçeği dönüşme olasılığı sıfırdır. Bu yeni dile getirilmiş bir konu değil. Herkesin bildiği gibi daha önce de söylendi. Bu bir kere söylenir, gereği yapılır. Çok sık söylenmeye başlayınca ne inandırıcılığı ne de yaptırımı kalır" dedi. Hakem hatalarıyla ilgili olarak konuşan Ergün, "Her şey kamuoyunun gözü önünde cereyan ediyor. Verilen penaltılar ortada. Bizim maçımızda verilmeyen penaltı ortada. Takdir kamuoyunun" diye konuştu.

DROGBA KENDİNİ TOPARLAMALI
Burak'a yapılanın insanlık suçu olduğunu belirten Şükrü Ergün, "Silahlı saldırı olarak görülebilir. Tribünden çakı atılıyor. Bu şahdamarına gelse ne olacak." dedi. Rize'de hiç hesapta olmayan bir puan kaybettiklerini ifade eden Şükrü Ergün, "Drogba'nın Rize kadrosunda olmaması hocanın takdiri. Londra'daki rövanşa hazırlıyor olabilir. Drogba'nın da artık dinlendirilmesi, kendini toparlaması lazım. Stamford Bridge'de işimiz kolay değil, ancak olmayacak bir şey değil. Galatasaray bunu daha önce de yaptı" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN