Herkes kendi işine baksın

Herkes kendi işine baksın
Perşembe 06.03.2014

Ünal Aysal, "Juventus maçının oynanmaması" gerektiğini söyleyen Bayern Münih başkanına "Bu konularda o kulüplerin söz hakkı olmalı" dedi

G.Saray Başkanı Ünal Aysal, Galatasaray- Juventus karşılaşması hakkında "O maçın oynanmaması gerekirdi. Birileri baskı yaptı" şeklinde açıklamada bulunan Bayern Münih Başkanı Rummenigge'ye yanıt verdi. Aysal, "Sayın Rummenige'nin bu tip kendine özgü açıklamaları ara sıra oluyor. Daha önce buna benzer bir açıklaması olmuş ve hoşgörü ile karşılamıştık. UEFA'nın aldığı kararların böyle sonradan tartışılmasını doğru bulmuyoruz. Özellikle diğer kulüplerle ilgili olan konularda fikir beyan etmekten kaçınıyoruz. Bu konularda kulüplerin söz hakkı var" dedi.

BİZ OYNAYALIM DiYE ISRARCI OLMADIK

G.Saray-Juventus maçı sırasında yaşananlara da değinen Ünal Aysal "Kaldı ki bu maçın ne ertesi güne bırakılması ne de oynanması konularında ısrarcı olmadık. Futbolda her türlü ihtimalin bütün kulüpler için geçerli olduğunu muhakkak kendisi de çok iyi bilmektedir" diye konuştu. Karl-Heinz Rummenigge "Juventus'un İstanbul'dan bu şekilde çıkmış olması beni üzdü. Orada olanlar inanılmaz. Ancak birileri 'ertesi gün kura var' diyerek oynanmasına karar verdi" açıklamasını yapmıştı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN