Bu sıradan bir maç değil

Bu sıradan bir maç değil
Cuma 07.03.2014

Talepleri karşılayamadıklarını ifade eden Aysal, Galatasaraylılardan İngiliz taraftarların bulunduğu bölümden bilet satın almalarını istedi

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, 18 Mart'ta oynanacak Chelsea maçı için kendilerine çok az bilet verildiğini (yüzde 5) söyleyerek İngiltere'de yaşayan taraftarlardan destek istedi. Chelsea ile çok kritik bir maç oynayacaklarını kaydeden Aysal, Stamford Bridge'deki seyirci avantajının yüzde 10'un üstüne çıkartılmasını isteyerek, "Galatasaray'ın Chelsea ile oynayacağı maç sadece sıradan bir futbol yarışması değildir. Türk futbolu ve Galatasaray açısından büyük önem taşımaktadır" diye konuştu.

Gücümüze güç katsınlar
Galatasaray'ın Türkiye'nin marka değerini her fırsatta ve özellikle yurt dışında en iyi şekilde temsil etmeyi kendine özel bir görev addetmiş bir spor kulübü olduğunu hatırlatan Aysal sözlerini şöyle sürdürdü: Chelsea maçı için bize ayrılan koltuk adedinin çok az ve sınırlı olması bizi fazlası ile üzmektedir. Ancak İngiltere'de ve özellikle Londra'da ikamet eden kardeşlerimizden özellikle ricamız; imkanları azami zorlayarak, rakip takımdaki eş ve dostlarını devreye sokarak bu karşılaşmada yer almaları ve gücümüze güç katmalarıdır.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN