Onlar düşünsün

Onlar düşünsün
Cuma 07.03.2014

Zafere kilitlenen Aslan'da Didier de yarın 11'de olacak. Hedef; kazanıp farkı 3'e indirmek ve F.Bahçe'yi Trabzon maçı öncesi iyice baskı altına almak

Galatasaray'da Akhisar Belediye maçının hazırlıkları sürüyor. Teknik direktör Roberto Mancini, yarınki mücadeleye büyük önem veriyor. Zira Aslan, Akhisar'ı yenerse Fenerbahçe ile fark uzun süre sonra maç fazlasıyla da olsa ilk kez 3 puana düşecek. Bu durumun Trabzonspor deplasmanında rakiplerini strese sokacağını belirten Mancini, Akhisar maçında bir sürprize izin vermemek için en iyi kadrosunu sahaya sürme kararı aldı. İlk iş olarak ise Drogba yeniden ilk onbire dönecek. Fildişili yıldız, Belçika maçında attığı golle moralini düzeltti.

SAĞ BEKTE SAVAŞ VAR
Arena'da yarın ileri uçta Drogba ile Burak ikilisi yer alacak. Mancini'nin savunmanın göbeğinde tercihi ise yine Semih ile Chedjou olacak. Sol bekte Alex Telles'in yeri garanti. Sağ bekte ise Veysel'in kulübeye çekilmesi yüksek ihtimal. Bu mevkide forma için Eboue ile Sabri yarışıyor. Orta sahadaki üçlü için favoriler Melo, Ceyhun ve Yekta. Wesley Sneijder bu üçlünün önünde serbest adam olarak oynayacak. Eboue'nin ilk 11'e girmesi halinde, Chedjou'nun tribüne çıkması bekleniyor.

Savaş ÇORLU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN