Fener'e dev taş

Fener'e dev taş
Cumartesi 08.03.2014

Elmander, G.Saray'ı çok sevdiğini belirterek, "Kariyerimdeki en anlamlı gol F.Bahçe'ye attığım goldü. G.Saray'da güzel günler geçirdim" dedi

G.Saray'ın eski golcüsü Johan Elmander, kariyerindeki en anlamlı golü Fenerbahçe'ye attığını söyledi. GS TV'ye açıklamalarda bulunan İsveçli futbolcu, "İsveç ile eski takım arkadaşlarımla karşı oynamak çok özeldi. Türkiye'de çok sayıda arkadaşım var. Her şey güzeldi. Galatasaray her zaman Türkiye'deki takımım. Galatasaray'ı çok seviyorum" dedi.

"Harika anılarım var"
G.Saray'da yaşadığı en özel anlardan birinin ilk senesinde kazandıkları şampiyonluk olduğunu ifade eden Elmander, "Gerçekten çok ama çok özel bir andı. Ayrıca Arena'ya ilk defa çıktığım Liverpool maçı da çok özeldi. Benim için her şey yeniydi. Taraftarlar ve stadyum. Galatasaray'da çok güzel günler geçirdim" dedi. Attığı gollere değinen başarılı golcü, "İçinden birini seçmek çok zor. Tabii Fenerbahçe'ye gol attığım an da öyle. İki yıl boyunca gerçekten çok hoş zamanlarım oldu" diye konuştu. En iyi soyunma odası hatırasına değinen Elmander, "Güzel anılarım var. Seçemiyorum. Soyunma odasında iyi insanlar vardı" dedi.

Taraftarlar kalbimde
G.Saray taraftarlarının kalbinde her zaman büyük bir yeri olacağını belirten Elmander, "Norwich ile sözleşmemin bitmesine birkaç ay kaldı. Neler olacak, göreceğiz. Yeniden G.Saray'a dönmek mi? Neden olmasın" diye konuştu.

Melo: Pitbull, Drogba: Baba
Elmander, sarıkırmızılılar için şunları söyledi Melo: Pitbull! Ujfa: Yaşlı ama iyi adam! Selçuk: İyi kalp! Wesley: İyi nişancı! Drogba: Baba! Burak: Rakip kale önünde keskin bir bitirici. Umut: Savaşçı, koşucu. Sabri: Galatasaray!
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN